IV Міжнародна конференція IEEE

15-17 грудня 2022 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на кафедрі комп’ютерних наук відбулася 2022 IEEE 4-та міжнародна конференція з передових тенденцій у теорії інформації.

Організаторами виступили:

1. Секція IEEE Україна.
  2. IEEE Ukraine Section Information Theory Society Chapter.
  3. Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації (ІКЗІ).
  4. Харківський національний університет імені Н. Каразіна.
  5. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Конференція надала чудову можливість провести обмін науковими досягненнями та новими результатами і викликами щодо сучасних інформаційних та комунікаційних технологій з метою підвищення продуктивності в різних галузях промисловості та постачальників послуг.

Конференція проходила у вигляді онлайн-зустрічі, що складалась з двох етапів:

1. Пленарного засідання (відкриття конференції) – Information Theory and Technologies Security (moderator Prof. Oleksandr Yudin, State Service for Special Communication and Information Protection of Ukraine).
  2. Двох секцій:

Track 1

Source Coding and Data Compression (moderator Associate Prof. Rostislav Motsyk Kamianets-Podіlskyi National Ivan Ohiienko University).

Track 2

Network Information Theory (moderators Prof. Yurii V. Kravchenko, Taras Shevchenko National University of Kyiv. Ukraine, Prof. Sergiy D. Pogorilyy, Taras Shevchenko National University of Kyiv, Ukraine).

На пленарному засіданні виступили:

• проф. Олександр Юдін (Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, IEEE Ukraine Section Information Theory Society Chapter);
  • проф. Володимир Бараннік (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна), голова спільноти теорії інформації українського сегменту IEEE – Ukraine Section Information Theory Society Chapter);
  • проф. Ольга Супрун (Київський національний авіаційний університет);
  • Олег Супрун (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);
  • Інші представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського; Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського; Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна; Київського національного авіаційного університету; Харківського національного університету радіоелектроніки; Національного авіакосмічного університету “Харківський авіаційний інститут”.

Кафедра комп’ютерних наук Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка організовувала роботу першої  секції з теми: «Source Coding and Data Compression».

З доповідями виступили науково-педагогічні працівники кафедри комп’ютерних наук, представники провідних закладів вищої освіти України.

Окремо можна виділити доповіді:

• Тетяни Пилипюк, яка представила дослідження на тему: «Research Of Prospective Encoding Methods For Multimedia Content Protection» колективом авторів Тетяни Пилипюк, Олени Смалько та Олексія Коваля;
  • здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 122 Комп’ютерні науки Олександри Войцехівської з доповіддю «Methodology For Assessing The Security Of Encoded Video Information Resources Of Video Conferencing In Public Administration», Дениса Нарольського з доповіддю «The Methods Of Intellectual Processing Of Video Frames In Coding Systems In Progress Aeromonitor To Increase Efficiency And Semantic Integrity» та Валерія Ткачука з доповіддю «Mathematical Model Of The Process Encoding And Transmitting Video In Face Of Cyberattacks».

На конференції було представлено більше 70 тематичних доповідей.

За результатами заходу планується видання збірника матеріалів конференції з індексацією на міжнародних платформах Scopus та Web of Science.

Щиро дякуємо організаторам за новий досвід та успішну комунікацію!