Реагуємо на виклики часу та вдосконалюємо дошкілля разом!

6 липня відбулася робоча зустріч проректора з науково-педагогічної роботи Василя Кобильника з науково-педагогічними працівниками педагогічного факультету К-ПНУ та представниками управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Актуальним питанням було обговорення реалізації траєкторії розвитку дошкільної освіти в нашій громаді, удосконалення освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта».

Також проаналізували ефективінсть поєднання дошкільної освіти і логопедії.

Цікавою була пропозиція створення нової освітньо-професійної програми, яка б об’єднала дошкільну освіту із психологією. Учасники зустрічі виокремили як недоліки, так і переваги цієї ОПП.

Особливу увагу звернули на значення нової програми для студентів, розвиток їхньої кар’єри, перспективи працевлаштування після навчання.

Реагуємо на виклики часу та вдосконалюємо дошкілля разом!